Wielka promocja CASHBACK na drukarki laserowe
Wielka promocja CASHBACK na drukarki laserowe

Jeśli planujesz zakup urządzenia laserowego, to idealnym momentem na to może być okres od 1 kwietnia 2023 r. do 30 czerwca 2023 r. Dlaczego? Canon wprowadza specjalną promocję Cashback na wybrane modele z grupy produktowej i-Sensys!

W ramach promocji, za zakup jednego z wybranych modeli urządzeń laserowych Canon z grupy i-Sensys, firma oferuje zwrot części kosztów zakupu. Warto podkreślić, że ilość zwrotu zależy od konkretnego modelu, a zwroty mogą sięgać nawet 500zł!

Promocja Cashback dotyczy urządzeń Canon z grupy i-Sensys zakupionych w okresie od 1 kwietnia 2023 r. do 30 czerwca 2023 r. W celu skorzystania z promocji, należy zarejestrować zakup na stronie producenta w ciągu 30 dni od daty zakupu. Następnie, po weryfikacji danych, firma dokona zwrotu części kosztów zakupu na wskazany numer konta bankowego.

Urządzenia laserowe Canon z grupy i-Sensys to doskonałe rozwiązanie dla firm i osób prywatnych, które wymagają szybkiego i niezawodnego druku. Wyróżniają się one nie tylko wysoką jakością wydruku, ale także funkcjonalnością i łatwością obsługi.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji i już teraz zdecyduj się na zakup. Dzięki promocji CASHBACK zaoszczędzisz sporo pieniędzy i będziesz miał pewność, że korzystasz z najlepszego sprzętu na rynku. Szczegóły promocji znajdziesz na stronie producenta.

LISTA PRODUKTÓW BIORĄCYCH UDZIAŁ W PROMOCJI I WARTOŚĆ ZWROTU:

 

https://www.canon.pl/offers/promocja-isensys/

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl